English in Economics: Angličtina v ekonomii a hospodářství

English in Economics: Angličtina v ekonomii a hospodářství - Libuše Horáková, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Libuše Horáková,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
English in Economics: Angličtina v ekonomii a hospodářství.pdf


Chcete si knihu přečíst?English in Economics: Angličtina v ekonomii a hospodářství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libuše Horáková,. Číst English in Economics: Angličtina v ekonomii a hospodářství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dotisk učebnice English in Economics, Angličtina v ekonomii a hospodářství, která je určena především studentům ekonomie. Učebnice vychází spolu s klíčem ke cvičením. Samostatně lze zakoupit i audiokazetu namluvenou rodilými mluvčími. Učebnice je rozlišena do tematických oddílů obsahujících odborné články, slovní zásobu a množství cvičení, ať již gramatických, zaměřených na slovní zásobu či obsahujících náměty k diskusím. Učebnice pomůže studentům při následném studiu materiálů v anglickém jazyce, při účasti na odborných diskusích a v neposlední řadě při překládání odborných materiálů. Učebnice je doplněna česko - anglickým a anglicko - českým slovníkem termínů z ekonomie a hospodářství.


...h in economics. angličtina v ekonomii a hospodářství ... Angličtina - ABCKNIHY.sk - online kníhkupectvo ... . Miroslav Kaftan, Libuše Horáková ... Dotisk učebnice English in Economics, Angličtina v ekonomii a hospodářství, která je určena především studentům ekonomie. Učebnice vychází spolu s klíčem ke cvičením. Samostatně lze zakoupit i audiokazetu namluvenou rodilými mluvčími. english in economics angličtina v ekonomii a hospodářství teacher´s book autoři : miroslav kaftan , libuše horáková vydalo karolinum , praha 1997 měkká vazba 48 stran české vydání 1. isbn 80-7184-278-8 stav knihy je výborný jako nový ... English in economics - Portaro - library catalog ... . isbn 80-7184-278-8 stav knihy je výborný jako nový a cena podle dohody. English in economics = Angličtina v ekonomii a hospodářství Miroslav Kaftan. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Miroslav Kaftan, Libuše Horáková ... English in economics = Pokračovat v n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY