Generace X: Vyprávění pro akcelerovanou kulturu

Generace X: Vyprávění pro akcelerovanou kulturu - Douglas Coupland | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Douglas Coupland
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Generace X: Vyprávění pro akcelerovanou kulturu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Generace X: Vyprávění pro akcelerovanou kulturu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Douglas Coupland. Číst Generace X: Vyprávění pro akcelerovanou kulturu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnes již kultovní kniha – pocta těm, kteří se narodili koncem 50. a počátkem 60. let – twentysomething. Text je složen z jakýchsi moderních pohádek o lásce a smrti, nukleárním odpadu, předávkování během života a kultuře kýče. Jde o plastickou mozaiku příběhů uprostřed kosmetických salonů a koktejlových barů v Palm Springs, osudů fanaticky nezávislých individuí, kteří vyjadřují až patologickou nedůvěru v jednoznačnost americké budoucnosti.


...to generaci se používají také názvy baby busters, post boomers (po babyboomu) či generace lenochů (slackers) ... 10 doporučení pro vaši kariéru - kmosek.com ... . Označení této skupiny zpopularizoval Douglas Coupland svou knihou Generace X: Vyprávění pro akcelerovanou kulturu. Tato kniha však paradoxně popisovala generaci, která nemá různá přízviska a nálepky ráda ... Generace X: Vyprávění pro akcelerovanou kulturu Douglas Coupland Nakladatel: Volvox Globator 1999 Generace X vyprávění pro akcelerovanou kulturu Douglas Coupland. Moje hodnocení ... Generace X. Pokračovat v ... Tuto knihu zatím nikdo nekomentoval. Pro přidávání koment ... Generace X - Douglas Coupland | Databáze knih ... . Moje hodnocení ... Generace X. Pokračovat v ... Tuto knihu zatím nikdo nekomentoval. Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte. Nahlásit chybu u této knihy × Nahlásit chybu u této knihy. Související knihy. Proč se ... Kniha: Generace X Vyprávění pro akcelerovanou kulturu Autor: Douglas Coupland Dnes již kultovní kniha pocta těm, kteří se narodili koncem 50. a po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY