Etika pro nové milénium

Etika pro nové milénium - Jeho svatost Dalajlama XIV. | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jeho svatost Dalajlama XIV.
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Etika pro nové milénium.pdf


Chcete si knihu přečíst?Etika pro nové milénium ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeho svatost Dalajlama XIV.. Číst Etika pro nové milénium Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dalajlama předkládá etický systém, který nejenže je založen na zdravém rozumu a praktickém uvažování, jako protiváha k náboženskému dogmatu či kárné legislativě, ale má za cíl konečné štěstí každého jedince. Dokazuje, že my lidské bytosti jsme lepší, než si myslíme, a že společnost a život rozvíjející lásku a soucit jsou zcela v našem dosahu. Pokud bude dostatečné množství lidí jednat s pochopením své “původní čistoty”, bude následovat globální revoluce míru.


...pro nové milénium Jeho Svatost Dalajláma ... PDF Manažerský a osobnostní rozvoj - Amazon S3 ... . Etika pro nové milénium. Jeho Svatost Dalajláma. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Dalajlama předkládá etický systém, který nejenže je založen na zdravém rozumu a praktickém uvažování, jako ... Kniha: Etika pro nové milénium - Jeho Svatost Dalajlama XIV. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop ... Etika pro nové milénium - Jeho Svatost Dalajlama XIV ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY