Karmická astrologie I. - Lunární uzly a reinkarnace

Karmická astrologie I. - Lunární uzly a reinkarnace - Martin Schulman | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Schulman
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Karmická astrologie I. - Lunární uzly a reinkarnace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Karmická astrologie I. - Lunární uzly a reinkarnace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Schulman. Číst Karmická astrologie I. - Lunární uzly a reinkarnace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha podle mého názoru přináší opravdu zajímavé a cenné informace, které mohou být stimulem k osobnímu rozvoji a budování svého vhledu do života. Problémem je způsob jejich prezentace, který může být až odpudivý. Pisatel prokazuje silnou neúctu k životnímu snažení, radostem a útrapám, které lidé prožívají. Servíruje informace jako hotový rozsudek, ve kterém je pramálo prostoru pro vlastní invenci čtenáře a jeho přístup k pochopení problému. V této jistotě sází i informace, jejichž smysl postrádám. Tak jsem se například dozvěděl, že mne zajímá hudba, což je sice pravda, ale vůbec mi není jasné co mám s takovou informací dělat. Je to dobře nebo špatně? Odvádí mě tento zájem od tématu nebo je to rovina, které mi přináší vítané možnosti pro dobrý život? Podobná informace je podle mého názoru k ničemu, nic neznamená. Knihu bych proto doporučil spíše čtenářům již zběhlým v oboru a schopným vymezit se vůči "rozsudkům" které jsou ve skutečnosti pouze úzce osobní interpretací nadčasových principů.


...á astrologie Lunární uzly a reinkarnace (Martin ... Kniha Karmická astrologie 1. - Lunární uzly a reinkarnace ... ... . Kniha Karmická astrologie Lunární uzly a reinkarnace (Martin Schulman) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.. Lunární uzly a reinkarnace. Nacházíte se: Domovská stránka Karmická astrologie Lunární uzly a reinkarnace. První kniha karmické astrologie po úvodních ... Martin Schulman | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . První kniha karmické astrologie po úvodních kapitolách věnovaných reinkarnaci, karmě a astrologii reinkarnace, předkládá kompletní přehled uzlů podle znamení a umístění v domech, kapitolu o aspektech uzlů.. Martin Schulman, Lunární uzly a reinkarnace ... Všechny informace o produktu Kniha Karmická astrologie 1 - Lunární uzly a reinkarnace, porovnání cen z internetových o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY