Důkaz / Třetí lež

Důkaz / Třetí lež - Agota Kristofová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Agota Kristofová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Důkaz / Třetí lež.pdf


Chcete si knihu přečíst?Důkaz / Třetí lež ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agota Kristofová. Číst Důkaz / Třetí lež Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý a třetí díl volné trilogie navazuje na Velký sešit (MF, 1995), který tvoří deníkové záznamy osudově spojených bratrů – dvojčat, podivně geniálních i cynicky krutých, kteří prožívají dětství za války v pohraničním městečku u své babičky. Důkaz sleduje příběh jednoho z nich, Lukase, úředně prohlášeného za idiota, který poté, kdy jeho bratr překročí ilegálně hranice do sousední svobodné země, dál osaměle hospodaří v babiččině domě v zemi okupované cizí armádou. Třetí lež je retrospektivním monologem dvou stárnoucích mužů: Clause T., jehož osudy jsou totožné s osudy Lukasova bratra emigranta, a Klause Lukase, slavného básníka nedávno osvobozené země.


... / Třetí lež Autor: Kristofová, Agota Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020408921 ISBN: 80-2040892-4 Originál: La preuve - Le troisiéme mensonge Překlad: Janderová, Drahoslava a Machonin, Jan Popis: 1× kniha, brožovaná, 312 stran, česky Rozměry: 11,5 × 19 cm Rok vydání: 2001 Důkaz / Třetí lež 2001; Kniha Důkaz / Třetí lež je v ... TV NOVA předvedla v hlavních večerních zprávách velkou lež ... ... . Přečtených: 36x: Čtenářské výzvě ... Důkaz / Třetí lež. Agota Kristof. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Druhý a třetí díl volné trilogie navazuje na Velký sešit (MF, 1995), který tvoří deníkové záznamy osudově spojených bratrů - dvojčat, podivně geniálních i cynicky ... Kniha: Důkaz / Třetí l ... Kristof, Agota: Důkaz, Třetí lež - iLiteratura.cz ... . Agota Kristof. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Druhý a třetí díl volné trilogie navazuje na Velký sešit (MF, 1995), který tvoří deníkové záznamy osudově spojených bratrů - dvojčat, podivně geniálních i cynicky ... Kniha: Důkaz / Třetí lež (Agota Kristof). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY