Češi a Němci: Dějiny - kultura - politika

Češi a Němci: Dějiny - kultura - politika - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Češi a Němci: Dějiny - kultura - politika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Češi a Němci: Dějiny - kultura - politika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Češi a Němci: Dějiny - kultura - politika Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sborník, zaměřený na budoucnost česko-německých vztahů, usiluje o zmapování dosavadní složité problematiky, o otevřené vyjasnění starých konfliktů i vzájemné poznání a pochopení.V klíčových pojmech této oblasti, orientovaných na zcela konkrétní otázky, předkládá širší veřejnosti různorodá řada českých i německých autorů všech generací i profesí v hutných příspěvcích komplexně a srozumitelně zachycenou problematiku „svého“ oboru, a to z pohledu různého vidění světa na obou stranách hranice. Řada témat je přitom v našem kontextu zmíněna vůbec poprvé. Kniha je rozčleněna na 6 základních kapitol: Historie a historické vědomí, Kultura a paměť, Společnost a životní styl, Politika a antipolitika, Stereotypy, Spolu a proti sobě.


... for "Češi a Němci : dějiny, kultura, politika" ... Češi, Slováci, Čechoslováci | Radio Prague International ... . Be the first. Similar Items. Related Subjects: (11) Czech Republic -- Relations -- Germany. Germany -- Relations -- Czech Republic. Češi a Němci -- dějiny. Češi a Němci -- kulturní vztahy. Czech Republic -- international relations. Kniha: Češi a Němci Dějiny kultura politika Sborník, zaměřený na budoucnost česko německých vztahů, usiluje o zmapování dosavadní složité problematiky, o otevřené vyjasnění starých konfliktů i vzájemné poznání a pochopení.V klíčových pojmech ... Češi a Němci Dějiny ... Spolkový život Němců v českých zemích a v Československu ... ... .V klíčových pojmech ... Češi a Němci Dějiny - kultura - politika. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY