Moře smutku za tvým psem

Moře smutku za tvým psem - Martin Vopěnka | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Vopěnka
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moře smutku za tvým psem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moře smutku za tvým psem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Vopěnka. Číst Moře smutku za tvým psem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve své novele Moře smutku za tvým psem vytváří Martin Vopěnka důsledným a přesným popisem drobných činností a hnutí mysli jednotlivých postav zvláštní druh vnitřního napětí, kdy pouhé přiložení polínka do kamen či sbírání jablek v sadu jako by už samo poodhalovalo tajemství. Nenapádnými vypravěčskými prostředky, klidně a bez vnejších rozruchůdovádí čtenáře k nezvratnému zjištění, že slabý a zdánlivě bezbranný tvor jako Beáta může ochromit i tak vyrovnaného člověka, jakým se Tomáš do té doby jevil.


...utku za tvým psem Autor: Vopěnka, Martin Nakladatel: Prostor EAN: 9788072600618 ISBN: 80-7260-061-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 196 stran, česky Rozměry: 10,5 × 16,5 cm Rok vydání: 2002 Ve své novele Moře smutku za tvým psem vytváří Martin Vopěnka důsledným a přesným popisem drobných činností a hnutí mysli jednotlivých postav zvláštní druh vnitřního napětí, kdy pouhé přiložení polínka do kamen či sbírání jablek v sadu jako by už samo poodhalovalo tajemství ... Zlatá stuha - Nová planeta ... . Ve své novele Moře smutku za tvým psem vytváří Martin Vopěnka důsledným a přesným popisem drobných činností a hnutí mysli jednotlivých postav zvláštní druh vnitřního napětí, kdy pouhé přiložení polínka do kamen či sbírání jablek v sadu jako by už samo poodhalovalo tajemství. Ve své novele Moře smutku za tvým psem vytvá ... Recenze knihy - Vopěnka, Martin - Moře smutku za tvým psem ... ... . Ve své novele Moře smutku za tvým psem vytváří Martin Vopěnka důsledným a přesným popisem drobných činností a hnutí mysli jednotlivých postav zvláštní druh vnitřního napětí, kdy pouhé přiložení polínka do kamen či sbírání jablek v sadu jako by už samo poodhalovalo tajemství. Ve své novele Moře smutku za tvým psem vytvá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY