Literáti: Příběhy z dvacátého století

Literáti: Příběhy z dvacátého století - Jiří Rulf | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Rulf
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Literáti: Příběhy z dvacátého století.pdf


Chcete si knihu přečíst?Literáti: Příběhy z dvacátého století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Rulf. Číst Literáti: Příběhy z dvacátého století Online je nyní tak snadné!

POPIS


Portréty dvanácti českých literátů (Jakub Deml, Rudolf Medek, bratři Langerové, Karel Poláček, Jan Čep, Ivan Blatný, Kamil Bednář, Jiří Kolář, Vladimír Neff, Ladislav Fuks, Tomáš Řezáč, Ivan Diviš), publikované v týdeníku Reflex v rubrice Causy, jsou neobyčejně zajímavým pohledem na některé kapitoly moderní literární historie, zastřené doposud mlčením či zkreslené letitými tabu. Tím, co je spojuje, je vpád politických událostí, které významně zasáhly život i tvorbu jednotlivých básníků a prozaiků.


...hy žen, které přežily epidemii v ghettu Terezín Prožíváme těžké dny, v nichž si člověk, vyřazený z běžného rytmu, omezený ve svobodě, vržený do existenční nejistoty a vzdálený od blízkých, jen obtížně uchovává naději ... Čára - Příběhy pohraničníků z šedesátých let dvacátého století ... . Příběhy 20. století. O seriálu. ... Východiskem tematicky laděných dílů budou příběhy lidí, které z různých úhlů umožní nahlédnout na způsob života v sedmdesátých a osmdesátých letech, jeho každodennost, smíření i nesmíření s ním, ... Občanské sdružení Post Bellum vytváří archiv zajímavých příběhů lidí z dob komunismu http://www.postbellum.cz/cz/pribehy-20-stoleti/pribehy-20-stoleti ... Kniha: LITERÁTI. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále pln ... Kniha: LITERÁTI | Knihy.ABZ.cz ... ... Občanské sdružení Post Bellum vytváří archiv zajímavých příběhů lidí z dob komunismu http://www.postbellum.cz/cz/pribehy-20-stoleti/pribehy-20-stoleti ... Kniha: LITERÁTI. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále pln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY