Náš neobyčejný vesmír

Náš neobyčejný vesmír - Martin Rees | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Rees
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Náš neobyčejný vesmír.pdf


Chcete si knihu přečíst?Náš neobyčejný vesmír ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Rees. Číst Náš neobyčejný vesmír Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kultivovaně komponovaná kniha sira Martina Reese, astronoma světového formátu a současně známého popularizátora astronomie a astrofyziky, přehledně shrnuje nejnovější poznatky o astrofyzikálních tématech, která jsou v současné době středem zájmu laiků i odborníků. S jasným odlišením vědeckých poznatků od nejistých domněnek a úvah shrnuje autor nejzajímavější vědecké názory na možnosti neobvyklých podob života ve vesmíru, nebezpečí kosmických srážek, význam gravitační síly pro vývoj vesmíru a hypotézu „multiversa“, nekonečného množství paralelních vesmírů, zejména však na podivnou a z hlediska fyziky nepravděpodobnou „biofilnost“ našeho vesmíru. Vznik života v nám známé podobě je totiž možný jedině tehdy, jsou-li základní fyzikální parametry nastaveny v neuvěřitelně úzkém rozmezí hodnot. Reesova kniha je pravděpodobně nejjasnější a nejsrozumitelnější publikací o vesmíru a jeho fyzikální podstatě. Martin Rees je profesorem astronomie na univerzitě v Cambridge a Královským astronomem.


...eobyčejný vesmír book. Read 8 reviews from the world's largest community for readers ... Jiří Bičák | Get Textbooks | New Textbooks | Used ... ... . Kniha Martina Reese, astronoma světového formátu a současně zn... Náš neobyčejný vesmír Autor: Rees, Martin Nakladatel: Dokořán EAN: 9788086569178 ISBN: 80-86569-17-9 Originál: Our cosmic habitat Překlad: Drobek, Aleš Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2002 Kniha Náš neobyčejný vesmír Přidat komentář. Sajdeman. 1 25.08.2016. Kniha je velice čtivá. Když jsem jí začal číst, myslel ... Náš neobyčejný vesmír (Martin Rees) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Sajdeman. 1 25.08.2016. Kniha je velice čtivá. Když jsem jí začal číst, myslel jsem, že mi zodpoví několik otázek, týkajících se Vesmíru. ... Kupte knihu Náš neobyčejný vesmír (Martin Rees) s 24 % slevou za 214 Kč v ověřeném obc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY