Současná česká móda: Contemporary Czech Fashion

Současná česká móda: Contemporary Czech Fashion - Helena Jarošová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Helena Jarošová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Současná česká móda: Contemporary Czech Fashion.pdf


Chcete si knihu přečíst?Současná česká móda: Contemporary Czech Fashion ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Jarošová,. Číst Současná česká móda: Contemporary Czech Fashion Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je výjimečná tím, že jeprvním a jedinýmsoustavnějším přehledem současné české módní scény, ve zpracování renomovaných autorek PhDr. Heleny Jarošové a PhDr. Ludmily Kybalové. Autorky zaměřily svou pozornost na aktivní tvůrce, galerie módy, autorské butiky s vyhraněným názorem na oděvní design,aby poprvé po roce 1989 představily reprezentativní vzorek současné české oděvní tvorby. V zajímavé grafické úpravě a s větším prostorem pro fotodokumentaci předních českých módních fotografů poskytuje publikace ucelenou představu o charakteru tvorby jednotlivých oděvních návrhářů, jejichž práce vytvářejí funkční, výtvarnou a estetickou hodnotu oděvu, souměřitelnou se současným užitým uměním,ajsou tudížnedílnou součástí reprezentace české kultury na přelomu tisíciletí.Cílem publikaceje přiblížit svět módní tvorby českému a zahraničnímu zájemci.


...á česká móda: Contemporary Czech Fashion Helena Jarošová, Ludmila Kybalová Contemporary Czech Fashion Autor: Helena Jarošová ; Ludmila Kybalová Publikace je výjimečná tím, že je prvním a jediným soustavnějším přehledem současné české módní scény, ve zpracování renomovaných autorek PhDr ... COS - Modern, Functional, Considered Design - WW ... . Fashion Is a Message. Milan Knížák 1960-1988. Ostrava: Šmíra-Print, 2014. [spoluautorství s Milanem Knížákem a Tomášem Straussem]. Současná česká móda = Contemporary Czech Fashion. Praha: Allcore, 2002. [spoluautorství s Ludmilou Kybalovou]. Studie. Módy v nesvobodě. In: Mirosla ... Ludmila Hartmannová Kybalová - Wikipedie ... . Současná česká móda = Contemporary Czech Fashion. Praha: Allcore, 2002. [spoluautorství s Ludmilou Kybalovou]. Studie. Módy v nesvobodě. In: Mirosla...SOUVISEJÍCÍ KNIHY