Jako tvůj posel

Jako tvůj posel - Mayra Monterová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Mayra Monterová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jako tvůj posel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jako tvůj posel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mayra Monterová. Číst Jako tvůj posel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento román se jako jediný z šesti dosavadních Monterové románů odehrává na Kubě, odkud autorka pochází. Originálním stylem, v němž se mísí odkazy na klasickou operní hudbu s obrazností a mytologií afrokubánských kultů, v něm Monterová vypráví imaginativně dotvořený příběh návštěvy slavného pěvce E. Carusa na Kubě. Ten skutečně na Kubu v roce 1920 zavítal a skutečně na něj byl spáchán nikdy neobjasněný pumový atentát. Bílé místo dějin, kdy se Caruso na několik dní ztratil a nikdo netušil, co s ním je, Monterová zaplnila příběhem osudové pěvcovy lásky k mladičké kubánsko-čínské mulatce. Kromě milostného plánu je v knize přítomna i rovina detektivní, jejíž náznakovost a tajemný opar se dobře hodí do prostředí černých zaříkávačů a záhadných kultů.


...j posel Autor: Monterová, Mayra Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020409676 ISBN: 80-204-0967-X Originál: Como un mensajero tuyo Překlad: Zavadil, Petr Popis: 1× kniha, brožovaná, 248 stran, česky Rozměry: 10,5 × 17,5 cm Rok vydání: 2002 Jako tvůj posel 2002; Poslední noc s tebou I ... Právo pro střední školy Radovan Ryska kniha online ... ... . 2001; Kniha Jako tvůj posel je v. Přečtených: 6x: dalších seznamech: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Současnosti neexistuje způsob, jak můžeme otevřít odeslanou zprávu. Když jsme ji odstranit z našeho Facebook Messenger, nelze odebrat z přijímače messenger, jako tvůj Posel nemají oprávnění pro přístup k účtu přijímače. Proto se budete muset spolehnout na přijímač, ... Petr Zavadil - Wikipedie ... ... Současnosti neexistuje způsob, jak můžeme otevřít odeslanou zprávu. Když jsme ji odstranit z našeho Facebook Messenger, nelze odebrat z přijímače messenger, jako tvůj Posel nemají oprávnění pro přístup k účtu přijímače. Proto se budete muset spolehnout na přijímač, odstraňování ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY