O české státnosti (úvahy a polemiky) 2/ O právech, svobodách a demokracii

O české státnosti (úvahy a polemiky) 2/ O právech, svobodách a demokracii - Václav Pavlíček | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Pavlíček
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O české státnosti (úvahy a polemiky) 2/ O právech, svobodách a demokracii.pdf


Chcete si knihu přečíst?O české státnosti (úvahy a polemiky) 2/ O právech, svobodách a demokracii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Pavlíček. Číst O české státnosti (úvahy a polemiky) 2/ O právech, svobodách a demokracii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl souborného vydání studií profesora pražské Právnické fakulty UK Václava Pavlíčka věnovaných aktuálním právněhistorickým problémům moderního českého státu v jeho československém a středoevropském kontextu. V druhém díle jsou zařazeny studie, v nichž se profesor Pavlíček vyjadřuje jednak k obecným otázkám práva, svobody a demokracie a jednak ke sporům o českou státnost a demokracii. Na závěr jsou připojené i studie věnované komunistickému převzetí moci v únoru 1948.


...ém díle jsou zařazeny studie, v nichž se profesor Pavlíček vyjadřuje jednak k obecným otázkám práva, svobody a demokracie a jednak ke sporům o českou státnost a demokracii ... Vědecká knihovna v Olomouci - VKOL ... . Na závěr jsou připojené i studie věnované komunistickému převzetí moci v únoru 1948. (úvahy a polemiky. 2, O právech, svobodách a demokracii) O české státnosti (úvahy a polemiky) 2/ O právech, svobodách a demokracii Autor: Pavlíček, Václav Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024605647 ISBN: 80-246-0564-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 288 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2003 …úvahy a polemiky, 2/o právech, svobodách a demokracii, Karolinum, Praha 2002, 1. vyd., 288 str., A5, v. měkká brož. Hledáte O české státnosti 3. Demokratický a laický stát od Václav Pavlíček? Dnes objednáte, zítra vy ... V. Pavlíček: O české státnosti. Úvahy a polemiky | Filip ... ... . vyd., 288 str., A5, v. měkká brož. Hledáte O české státnosti 3. Demokratický a laický stát od Václav Pavlíček? Dnes objednáte, zítra vy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY