Žlutý dům

Žlutý dům - Viktor Fischl | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Viktor Fischl
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Žlutý dům.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žlutý dům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktor Fischl. Číst Žlutý dům Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize, která vychází česky poprvé, vypráví Viktor Fischl příběhy osob, které svedly dohromady jejich rozmanité osudy za druhé světové války. Pod střechou žlutého londýnského domu žijí až do chvíle, kdy jej rozmetá letecká puma, brněnský rodák židovského původu, kterého omylem ponechané rakouské občanství málem stálo život, bulharský básník, polský pár, jejichž syn slouží v ponorce, holandský houslista, litevská hraběnka a další. Osou příběhu je však milostný vztah vypravěče, Čecha pracujícího v Londýně jako novinář, k majitelce domu Gwen.


... na stránkách Pensionu a Restaurantu Žlutý dům ... Žlutý dům / The Yellow House (TV film) (2007) | ČSFD.cz ... . Pension se nachází nedaleko centra města Plzně a jeho okolí nabízí mnoho kulturních aktivit. Ubytování je zprostředkováno v 1-4 lůžkových pokojích s vlastním WC, sprchou, TV a možností připojení na wi-fi internet. Penzion Žlutý dům Očekává své hosty ve Šlapanicích u Brna v blízkosti historického návrší Žuráň, odkud 2.12. 1805 řídil svoji bitvu Napoleon Bonaparte. J ... Pension a restaurant - Žlutý dům ... .12. 1805 řídil svoji bitvu Napoleon Bonaparte. Je to vkusně zařízený rodinný penzion s patnáctiletou tradicí v předměstí Brna s možností dopravy MHD . Pension Žlutý dům Neighbourhood Pilsen is a dynamic and modern metropolis of Western Bohemia, offering a wide range of cultural and sports activities. T...SOUVISEJÍCÍ KNIHY