Pražský hrad - podrobný průvodce

Pražský hrad - podrobný průvodce - Petr Chotěbor | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Chotěbor
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pražský hrad - podrobný průvodce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pražský hrad - podrobný průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Chotěbor. Číst Pražský hrad - podrobný průvodce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podrobný průvodce Pražským hradem je unikátní publikací, jejíž autor ing. arch. Petr Chotěboř, CSc, pracovník Památkové péče Kanceláře prezidenta republiky, pro zájemce připravil zasvěcený popis největšího hradního areálu na světě. Čtenáře detailně seznamuje se všemi stavebními monumenty Hradu, provází je po nádvořích, ulicích i zahradách a upozorňuje na historické souvislosti vývoje této Národní kulturní památky č. 1.


... hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy, na vrchu Opyš ... CHOTĚBOR, Petr : Pražský hrad ... .Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky. Dvakrát v dějinách se stal hlavní rezidencí císaře Svaté říše římské. Vstupenku pro průvodce je možné si zakoupit pouze v informačním středisku na III. nádvoří Pražského hradu. Audioguide. V informačních střediscích na II. a III. nádvoří jsou Vám k dispozici přístroje audioguide, které obsahují cel ... Kniha Pražský hrad - podrobný průvodce - Petr Chotěbor ... ... . nádvoří Pražského hradu. Audioguide. V informačních střediscích na II. a III. nádvoří jsou Vám k dispozici přístroje audioguide, které obsahují celkem 96 zastavení na Pražském hradě. Délka nahrávky je cca 3 hodiny a každý ... Podrobný průvodce Pražským hradem je unikátní publikací, jejíž autor ing. arch. Petr Chotěboř, CSc, pracovník Památkové pé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY