Zmizelá Praha-dodatky I.-historický střed města: Historický střed města

Zmizelá Praha-dodatky I.-historický střed města: Historický střed města - Kateřina Bečková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Bečková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizelá Praha-dodatky I.-historický střed města: Historický střed města.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zmizelá Praha-dodatky I.-historický střed města: Historický střed města ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Bečková. Číst Zmizelá Praha-dodatky I.-historický střed města: Historický střed města Online je nyní tak snadné!

POPIS


Novodobá úprava a kvapná přestavba starých částí Prahy, zahájená v polovině 19. století a motivovaná hospodářskými a technickými, ale i uměleckými důvody, zničila největší část krásného stavebního dědictví města z 12. až 18. století. V letech 1916-1948 vyšel soubor pěti knih, jež pomocí dobových fotografií mapovaly neblahý zásah nové doby do staré Prahy. Tento cyklus doplňují nyní dva nové svazky, které se soustřeďují zejména na zásahy po roce 1945. První z nich je věnován změnám v historickém jádru města.


... Praha-dodatky I.-historický střed města ... Seznam literatury o Praze podle autorů ... . ... zničila největší část krásného stavebního dědictví města z 12. až 18. století. V letech 1916-1948 vyšel soubor pěti knih, jež pomocí dobových fotografií mapovaly neblahý zásah nové doby do staré Prahy. Tento cyklus doplňují nyní dva nové svazky, které se ... Zmizelá Praha-dodatky I.-historický střed města Autor: Bečková, Kateřina Nakladatel: Paseka EAN: 9788071856085 ISBN: 80-7185-608-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 152 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2003 Kniha: Zmizelá Praha-dodatky I.-historický střed města -- Historický s ... Zmizelá praha - Vyhledávání na Heureka.cz ... .-historický střed města -- Historický střed města - Kateřina Bečková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Hledáte Zmizelá Praha-dodatky I.-historický střed m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY