Cesta do Malšic

Cesta do Malšic - Karel Kuna | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Kuna
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta do Malšic.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta do Malšic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Kuna. Číst Cesta do Malšic Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prózy Karla Kuny jsou v kontextu současné tuzemské tvorby výjimečným jevem, takřka zjevením. Na debutanta projevuje tento autor až neuvěřitelnou znalost spisovatelského řemesla; dokáže citlivě pracovat se složitým nástrojem zvaným čeština, ví, jak příběh vystavět, vypointovat, dokáže svým postavám vdechnout život. Navíc jej neovládá pouze potřeba zachytit své zážitky, názory, myšlenky a pocity; má výsostnou schopnost podělit se o ně se čtenářem. Nesmírně sympatický je také fakt, že vlastní texty Kunovi nejsou cílem, spíše prostředkem; i ty nejdrobnější útvary totiž přerůstají ve srozumitelné a především výstižné metafory. Řečeno krátce – na scénu vstupuje spisovatel.


...oupit eknihu. Prózy Karla Kuny jsou v kontextu současné tuzemské tvorby výjimečným jevem, takřka zjevením ... Cesta - definition of cesta by The Free Dictionary ... . Na debutanta projevuje tento autor až neuvěřitelnou znalost spisovatelského řemesla; dokáže citlivě pracovat se složitým nástrojem zvaným čeština, ví, jak příběh vystavět, vypointovat, dokáže svým postavám vdechnout život. Cesta do Malšic Autor: Kuna, Karel Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020410450 ISBN: 80-204-1045-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 120 stran, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2003 ... Cesta do Malšic Kuna Karel (Mladá fonta, edícia Česká próza, zv. 6, 2003) Prózy Karla Kuny jsou v konte ... Českí autori - antikvart.sk ... ... Cesta do Malšic Kuna Karel (Mladá fonta, edícia Česká próza, zv. 6, 2003) Prózy Karla Kuny jsou v kontextu současné t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY