Umělá inteligence (4)

Umělá inteligence (4) - Jiří Lažanský, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Lažanský,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umělá inteligence (4).pdf


Chcete si knihu přečíst?Umělá inteligence (4) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Lažanský,. Číst Umělá inteligence (4) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace, určená studentům a odborníkům v oblasti aplikací informačních technologií, je pokračováním série knih Umělá inteligence 1 až 3. Tento díl je věnován problematice zacházení s neurčitostí – vysvětluje fuzzy logiku i fuzzy řízení, pravděpodobnostní algoritmy, nové výsledky týkající se neuronových sítí a zobecněnou teorii informace. Další bloky se soustředí na dobývání znalostí z dat a datové sklady, na evoluční techniky a na holonické systémy.


...inteligence (anglicky artificial intelligence, AI) je obor informatiky zabývající se tvorbou strojů řešících komplexní úlohy například z oblastí logistiky, robotiky, zpracování přirozeného jazyka, či zpracování velkých objemů dat ... umělá inteligence | novinky, recenze ... . . Výzkum umělé inteligence je rozdělen do několika polí, které je těžké názorově spojit. Published on Jan 4, 2019. Pomocník nebo Terminátor? Umělá inteligence je sice teprve v plenkách, už za pár let ale bude v plné síle. Co umí dnes? Vezme nám jednou práci? Máme se bát ... Umělá inteligence, často označovaná zkratkou AI z anglického artificial intelligence, je obor, který se zabývá stroji, které vykazují známky inteligentního chování (Wikipedia). ... Umělá inteligence - iDNES.cz ... . Co umí dnes? Vezme nám jednou práci? Máme se bát ... Umělá inteligence, často označovaná zkratkou AI z anglického artificial intelligence, je obor, který se zabývá stroji, které vykazují známky inteligentního chování (Wikipedia). Takové stroje umí uvažovat, získávají zkušenost a učí se z ní, dovedou komunikovat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY