Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole

Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole - Miluše Havlínová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miluše Havlínová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miluše Havlínová,. Číst Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příručka nabízí rámcový program výchovných činností v mateřské škole (kurikulum) směřující k podpoře zdraví. Navazuje na zásady vyjádřené v programu Zdravá mateřská škola (Portál 1995, 1997). Uvádí jednotlivé kompetence (postoje, návyky, dovednosti, znalosti), které by si měly děti osvojit v oblasti biologické, psychické, interpersonální a sociálně kulturní, a metody a činnosti, jimiž lze uvedené kompetence u dětí rozvíjet. Ukazuje, jak se na základě rámcového kurikula vybírají a sestavují činnosti pro konkrétní třídu (kurikulum třídy).


...m podpory zdraví v mateřské škole: aktualizovaný modelový program podpory zdraví (dokument a metodika) Autor: Havlínová, Miluše, Vencáková, Eliška, ... Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole ... ... Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole: aktualizovaný modelový program podpory zdraví (dokument a metodika). 3., aktualiz. vyd. Praha: Portál, 2008. 223 s. ISBN ... Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole Autor: Havlínová, Miluše a kolektiv Nakladatel: Portál EAN: 9788073670610 ISBN: 80-7178-383-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 220 stran, česky Rok vydání: 2003 (1. vydání) Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole, Praha, Portál 2006 (aktualizovaný dotisk). M. Havlínová, P. Kopřiva, I. Mayer, Z. Vildová a kol. ... Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole ... . vydání) Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole, Praha, Portál 2006 (aktualizovaný dotisk). M. Havlínová, P. Kopřiva, I. Mayer, Z. Vildová a kol.: Program podpory zdraví ve škole, Praha, Portál 2006 (aktualizovaný dotisk). Měsíčník Uč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY