Povídky aneb Nechci slevu zadarmo

Povídky aneb Nechci slevu zadarmo - Jiří Grossmann, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Grossmann,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídky aneb Nechci slevu zadarmo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Povídky aneb Nechci slevu zadarmo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Grossmann,. Číst Povídky aneb Nechci slevu zadarmo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnes již klasická kniha povídek dvou literárních klaunů Šimka a Grossmanna. Obsahuje povídky z Besídky zvláštní školy, z knihy Návštěva cirkusu, soubor třiceti čtyř povídek Jak jsme přechovávali bělogvardějce, které nemohly být v době svého vzniku publikovány, a filmovou povídku Až přijde Komenská, parodující feminizované školství. Povídky Š+G srší originálními žertíky a legráckami, jejich jiskřivý humor a ironie podbarvují všechny neopakovatelné grotesky ze života rodiny, školy a společnosti.


...Povídky aneb Nechci slevu zadarmo Přidat komentář ... Nechci slevu zadarmo a další špeky Šimka a Grossmana ... ... . jprst. 11 01. května. Kupodivu za pár peněz v oblíbeném antikvariátu a parádní vzpomínka na má hodně mladá léta. ... Povídky aneb nechci slevu zadarmo. Kdo napsal knihu Povídky aneb nechci slevu zadarmo? Autorem je Miloslav Šimek, Jiří Grossmann. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Povídky aneb Nechci slevu zadarmo - Miloslav Šime ... Povídky aneb Nechci slevu zadarmo by Miloslav Šimek ... . Povídky aneb Nechci slevu zadarmo - Miloslav Šimek, Jiří Grossmann Prohlédněte si ilustrace Michala Hrdého, které nakreslil k povídkám M. Šimka a J.Grossmana. Přečtěte si vybrané čtyři úryvky z těchto povídek, které jsou spjaty s počá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY