Čadó. Japonská cesta čaje

Čadó. Japonská cesta čaje - Sóšicu Sen | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sóšicu Sen
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Čadó. Japonská cesta čaje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čadó. Japonská cesta čaje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sóšicu Sen. Číst Čadó. Japonská cesta čaje Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této překrásně ilustrované knize najdete 90 barevných a téměř 500 černobílých fotografií. Autor knihy Sóšicu Sen, Velký mistr čajové školy Urasenke, kterou založil pravnuk Sen Rikjúa, odkrývá cestu čaje tak, jak se vyvíjela po staletí a jak je praktikována dnes. Čtenář je uveden do světa čajových souprav, doplňků a propriet a autor ho doprovází na cestě čajovým obřadem, jenž začíná již samotným rozesíláním pozvánek a pokračuje podáváním a pitím čaje až ke konečným zdvořilostním úklonám.


...Japonská cesta čaje Autor: Sen, Sóšicu Nakladatel: Pragma EAN: 9788072056637 ISBN: 80-7205-663-8 Originál: Chado, the Japanese Way of Tea Překlad: Dobeš, Martin Popis: 1× kniha, vázaná, 190 stran, česky Rozměry: 18 × 26 cm Rok vydání: 2004 Koupit Koupit eknihu ... 「Chanoyu • 茶の湯 • Japonský Čajový Obřad • Čadó • Japonská ... ... . Prostý úkon podávání a vděčného přijímání čaje je základem způsobu života, který se nazývá Čadó - Cesta čaje. Je-li miska čaje podávána v souladu s čajovou etiketou, vchází do hry kulturní syntéza širokého rozsahu s aspekty náboženství, morálky, estetiky, filozofie, kázně a společenských vztahů. Čadó - Japonská cesta čajeV souvislosti se sbližováním zápa ... Cesta čaje, mysl čaje - Sóšicu Sen XV | Databáze knih ... . Je-li miska čaje podávána v souladu s čajovou etiketou, vchází do hry kulturní syntéza širokého rozsahu s aspekty náboženství, morálky, estetiky, filozofie, kázně a společenských vztahů. Čadó - Japonská cesta čajeV souvislosti se sbližováním západního a východního světa vzrůstá zájem lidí o kultury, filozofie a životní způsoby velkých asijských národů. Mnohé z těchto věcí jsou pro Evropan...SOUVISEJÍCÍ KNIHY