Tajemná Amra

Tajemná Amra - Alois Musil | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alois Musil
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemná Amra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemná Amra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alois Musil. Číst Tajemná Amra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha pojednává o pouštním zámku Amra na Arabském poloostrově, který český badatel objevil poč. 20. století. Beletrizovaný cestopis proslulého arabisty a orientalisty, badatele a cestovatele, který se proslavil svými výzkumy od Maroka až po Indii. Území, které kniha popisuje, nebylo do té doby zakresleno do map. Autor při svých cestách objevil pouštní zámek, historicky významný objekt s nádhernými nástěnnými obrazy.


...ojednává o pouštním zámku Amra na Arabském poloostrově, který český badatel objevil poč ... etnografie - Trh knih - můj antikvariát online ... . 20. století. Beletrizovaný cestopis proslulého arabisty a orientalisty, badatele a cestovatele, který se proslavil svými výzkumy od Maroka až po Indii. Území, které kniha popisuje, nebylo do té doby zakresleno do map. Všechny informace o produktu Kniha Tajemná Amra, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajemná Amra. Tajemná Amra od 304 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. ... Alois Musil - Wikipedie ... . Tajemná Amra od 304 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Alois Musil (30. června 1868 Rychtářov u Vyškova - 12. dubna 1944 Otryby u Českého Šternberka) byl český orientalista, biblista, cestovatel, etnograf a spisovatel a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY