Garáže

Garáže - Jaroslav Štikar | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Štikar
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Garáže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Garáže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Štikar. Číst Garáže Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete garáž stavět, přistavovat nebo opravovat? V knize se dozvíte o garážích situovaných v rodinných domcích, samostatně stojících či přiléhajících k objektu, o přístavbě a dostavbě garáží. Kniha vám dá informace od stavebního povolení (povolení od sousedů atd.), přes vhodné materiály až po garážová vrata a řešení vjezdu do objektu či úprav okolního terénu. Nezanedbatelné jsou také rady z hlediska dispozice garáže vzhledem k poloze silniční komunikace.


...vé garáže. Standardní plechové garáže, které vyrábíme, mají rozměry 6×6 m, 3×5 m a 7×6 m ... Prodej garáže 19 m², Smečenská, Slaný • Sreality.cz ... .Nejčastěji však zhotovujeme levné plechové garáže na základě individuální dohody se zákazníkem.Podle potřeb jsme rovněž schopni vyrobit garáž pro jedno, dvě nebo větší počet aut (tzv. řadová garáž). Zmrzlina z garáže. 239 likes · 57 talking about this · 30 were here. Prodej točené zmrzliny, občerstvení a doplňky pro sportovce Garáže značky Hobbytec vynikají ... Garáže pro parkování i skladování | hobbytec.cz ... . Prodej točené zmrzliny, občerstvení a doplňky pro sportovce Garáže značky Hobbytec vynikají kvalitním provedením, které prochází velmi přísnou certifikací. Díky své variabilitě najdou uplatnění v řadě činností. Kromě ochrany vozu se stanou dobrým pomocníkem při skladování zahradního náčiní. Zároveň mohou sloužit jako letní domek či prostor pro dom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY