Králožroutky

Králožroutky - Jan Cézar | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Cézar
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Králožroutky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Králožroutky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Cézar. Číst Králožroutky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mít ruce od krve, nebo od pracího prášku? To se ptá každá mladá žena, než se vrhne mezi muže, ale jen málokterá to vysloví nahlas. A jen málokterá pak bezohledně trhá srdce za srdcem, když se žene za láskou a penězi jako hlavní hrdinka strhující sexystory Králožroutky. Vnadná, chytrá, bestiální Radka! Ano, Králožroutky jsou o tom všem. Ale nechybí ani pořádná dávka romantiky nebo atraktivní prostředí, kde se příběh odehrává - například zákulisí českého Parlamentu, zpravodajství TV NOVA či poodhalení světa celebrit. Dostane nakonec Radka toho svého Krále, přitažlivého, bohatého, sexuálně výkonného muže?


...ráložroutky Přidat komentář. anais. 2 12 ... 2004 - Nakladatelství JOTA ... .01.2015 odpad! kdyby tam nebylo příliš květnaté mluvy a okolních myšlenek, možná by se to i líp četlo, nebavilo mě neustále hledat nit mezi tím vším okolním balastem - odloženo, nedočteno ... To se ptá každá mladá žena, než se vrhne mezi muže, ale jen málokterá to vysloví nahlas. A jen málokterá pak bezohledně trhá srdce za srdcem, když se žene za láskou a penězi jako hlavní hrdinka strhující sexystory Králožroutky. Vnadná, chytrá, bestiální Radka! Ano, K ... Králožroutky - Jan Cézar | Databáze knih ... . Vnadná, chytrá, bestiální Radka! Ano, Králožroutky jsou o tom všem. Ale nechybí... Ano, Králožroutky jsou o tom všem. Ale nechybí ani pořádná dávka romantiky nebo atraktivní prostředí, kde se příběh odehrává - například zá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY