Orli a andělé

Orli a andělé - Juli Zeh | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Juli Zeh
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Orli a andělé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Orli a andělé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juli Zeh. Číst Orli a andělé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ne vždy se stává, aby na sebe nějaký autor strhl pozornost již svou prvotinou… Juli Zeh nám představuje skvěle placeného právníka Maxe, který šňupe kokain a chce skončit se životem: jeho přítelkyně Jessie se totiž zastřelila během telefonického rozhovoru s ním. Seznámí se s Klárou, studentkou psychologie, která ho chce "využít" jako objekt své diplomové práce. Po řadě nepochopení a vzájemných roztržkách Max zaznamenává svůj příběh na magnetofon a my se spolu s ním vracíme do minulosti, na Balkán, kde se těsně po válce rozmáhá ilegální obchod s drogami, do něhož jsou zapojeni lidé kolem OSN. Juli Zeh je vynikající vypravěčka – za příběhem dvou respektive tří lidí se rýsuje všeobjímající pohled na celou Evropu po pádu ideologií. Zároveň podává sugestivní obraz myšlení současné mladé generace.


...andělé (2001) je román o lásce, smrti a umírání, o rauši a sebedestrukci, o obchodu s drogami a válce na Balkáně ... Orli R. Etingin, M.D. | Weill Cornell Medicine ... . Mladá autorka (nar. 1974 v Bonnu) je odborníkem na poli mezinárodního práva, dlouhodobě se zabývá problémem evropské integrace a v současné době píše na stejné téma doktorskou práci. Do hlavní role příběhu o drogové štafetě, cestě s magneťákem do několika vrstev minulosti a zároveň duše rozežrané kokainem, absurdního dialogu s velkým vědomím za modrou bání oblohy, které představují orli a andělé (eagles a angels), variace na šestákovou mafiánskou historku, beletrizované spiklenecké teorie o ... Orli a andělé (2001) je román o lásce, smrti a umírání, o rauši a sebedestrukci, o obchodu s drogami ... Útěk z vězení - Orli a andělé (S04E04) (epizoda) (2008 ... ... ... Orli a andělé (2001) je román o lásce, smrti a umírání, o rauši a sebedestrukci, o obchodu s drogami...SOUVISEJÍCÍ KNIHY