Nečekané dědictví

Nečekané dědictví - Barbara Cartland | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Cartland
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nečekané dědictví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nečekané dědictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Cartland. Číst Nečekané dědictví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Major Michael Moore se po letech strávených v Indii vrací do rodné Anglie. Ještě na lodi s překvapením zjišťuje, že mezitím zemřel jeho děd a že se on sám stal dědicem honosného titulu – vévodou z Grangemoore. Michael se však za roky v armádě naučil zejména opatrnosti – jinak by v nebezpečné hře o moc mezi Anglií a Ruskem dávno zahynul. A tak se rozhodne zajet na rodové sídlo nejprve v přestrojení. Po cestě se setkává s překrásnou Adelou, která ho naléhavě žádá o pomoc. Nakonec se tedy do Grangemoore Hall vydávají společně a předstírají, že jsou sourozenci. Po příjezdu zjišťují, že dům bez pána obsadil Michaelův vzdálený bratranec a dokázal situaci využít ve svůj prospěch. Dům je plný opilců a kriminálních živlů, kteří nemají za lubem nic dobrého. Dokáže Michael odhalit, jaké nebezpečí na něj čeká, a chopit se svého dědictví? A najdou k sobě cestu s krásnou Adelou?


... Jedna velice zaměstnaná žena z města a dvě osiřelé děti na osiřelém statku, jejichž osud je v rukou té ženy, která teprve nyní zjišťuje, že její otec nezemřel když byla malá, ale zemřel až nyní a stihl zplodit ještě dvě děti, které teď nemají nikoho jiného než svou nevlastní sestru, kterou nikdy neviděly ... Nečekané dědictví / Šíma, Štyrský, Toyen, Zrzavý, Muzika ... ... . Obsah knihy: Nečekané dědictví. Major Michael Moore se po letech strávených v Indii vrací do rodné Anglie. Ještě na lodi s překvapením zjišťuje, že mezitím zemřel jeho děd a že se on sám stal dědicem honosného titulu - markýze z Grangemoore. We would like to show you a description here but the site won't allow us. Ambiciózní kariéristka Isabella se dozvídá, že její otec zahynul při autonehodě. Nečekaně tak zdědí sta ... Odměna notáře v dědickém řízení | Peníze.cz ... . Ještě na lodi s překvapením zjišťuje, že mezitím zemřel jeho děd a že se on sám stal dědicem honosného titulu - markýze z Grangemoore. We would like to show you a description here but the site won't allow us. Ambiciózní kariéristka Isabella se dozvídá, že její otec zahynul při autonehodě. Nečekaně tak zdědí statek a s ním i...SOUVISEJÍCÍ KNIHY