Láska, román

Láska, román - Camille Laurensová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Camille Laurensová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska, román.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska, román ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Camille Laurensová. Číst Láska, román Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve svém novém románu se autorka zamýšlí nad samotným pojmem i nad obsahem slova láska a neúnavně pátrá po její definici. Skládá mozaiku postřehů a prožitků, aby našla co nejpřesvědčivější obraz lásky. Opírá se přitom o literární texty, klasické i současné, hledá v milostné poezii všech žánrů a úrovní, a především se ohlíží po osudech několika generací manželských a mileneckých párů. Živým pramenem poznání a inspirace jsou pro ni příběhy z „rodinného alba“, počínaje životem svérázné prababičky narozené před více než 100 lety. Láska má přitom neomezené množství podob – může být šílená, nenaplněná, ryze fyzická, žárlivá, sobecká.... Láska je román: každý z nás píše ten svůj. Čtenář této knihy bude mít často příležitost i nutkání zamyslet se nad tím, jak by vyzníval ten "jeho" román... Doslov: Jovanka Šotolová.


...nem zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci ... Anney Laska v Roman Gumenyuk Betting Odds » Paddy Power™ ... . Začne pracovat v reklamní agentuře, a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku… Turecká telenovela (2018). Hrají D. Özdemirová, C. Yaman, Ö. How to Grow Roses From Cuttings Fast and Easy | Rooting Rose Cuttings with a 2 Liter Soda Bottle - Duration: 28:23. Mike Kincaid Recommended for you Published on Oct 15, 2019. Romantická komedie (HD) Jak to dopadne, když úspěšný spis ... Letní Láska - YouTube ... . Mike Kincaid Recommended for you Published on Oct 15, 2019. Romantická komedie (HD) Jak to dopadne, když úspěšný spisovatel skrývající svou identitu potká krásnou dívku, která nemá o jeho druhém životě ani ... Provided to YouTube by Believe SAS Letní Láska · Roman Vojtek, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY