Dávný svět zkamenělin

Dávný svět zkamenělin - Martin Košťák | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Košťák
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dávný svět zkamenělin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dávný svět zkamenělin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Košťák. Číst Dávný svět zkamenělin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento průvodce přírodou přináší nejmodernější poznatky o zkamenělinách, jež jsou nejen estetickými přírodnimami, ale hlavně základními kameny, z nichž se skládá stále se doplňující mozaika poznání vývoje života na Zemi. Podává stručný historický přehled vývoje Země a událostí, jež měly za následek vymírání velkých skupin organismů a následný rozvoj skupin dalších. Na jednotlivých skupinách dokumentuje vývoj života od nejjednoduchších mikroskopických rostlin k bezobratlým a strunatcům. Systematický přehled doplňuje kapitola o fosílních zajímavostech, jako jsou různé fosilní stopy či výjimečně zachované objekty.


...svět zkamenělin - Martin Košťák, fosilie-shop ... Český granát - Muzeum Turnov ... .cz. Tento průvodce přírodou přináší nejmodernější poznatky o zkamenělinách, jež jsou nejen estetickými přírodninami, ale hlavně základními kameny, z nichž se skládá stále se doplňující mozaika poznání vývoje života na Zemi. Všechny informace o produktu Kniha Dávný svět zkamenělin Martin Košťák, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dávný svět zkamenělin Martin Košťák. Dávný svět zkamenělin. Přidat recenzi Auto ... Dávný svět zkamenělin - Martin Košťák - Ucebnice.cz ... . Dávný svět zkamenělin. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY