Svět mysli

Svět mysli - Josef Fric | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Fric
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět mysli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svět mysli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Fric. Číst Svět mysli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Svět mysli vznikla během roku 2004, kdy autor při svém pobytu v Indii pod posvátnou Arunáčalou díky milosti Arunáčaly a Šrí Ramany Maharšiho sepsal tuto drobnou publikaci. Ta je určena každému čtenáři, který se občas ptá po smyslu své existence. Neobsahuje podrobný návod na cestu ke štěstí, ale je pokusem poodhalit čtenářům odvěkou moudrost, která je obsažena v náboženských spisech. Kniha tak dává čtenářům námět na přemýšlení o sobě, o světě, o duchu a duši, o hledání a chápání smyslu života všech bytostí. Je určena všem lidem hledajícím, kteří mohou na svou metodu duchovního cvičení pohlédnout z jiné perspektivy, a tak si zkontrolovat, zda nezapomínají na nějakou důležitou podmínku pro rychlý duchovní růst. Cestou ke svobodě a štěstí musí projít každá bytost sama, neexistuje žádný způsob, jak někoho jiného osvobodit nebo jak se nechat osvobodit. - Jaká by to byla svoboda, kdyby závisela na jiné bytosti? U Indického parlamentu je nápis : "Svoboda nesestoupí dolů k lidem. Lidé sami musí vyrůst ke svobodě neboť svoboda je požehnání, které musí být nejprve získáno, aby mohlo být vychutnáno."


...04-09-29 18:42:10 Iva Vážený pane, děkuji Vám za napsání knihy Svět mysli a zveřejnění na internetu ... Svět mysli - Josef Fric, brožovaná vazba, český jazyk ... ... . Vaše slova jsou z poznání a míra konsonance či disonance s nimi je dána mírou uvědomění čtenáře. Svět mysli,Sebedotazování. Sebedotazování . Zde se Vám dostává překlad třetí knihy otázek a odpovědí Šrí Ramany Maharšiho.Zde se Mistr pokouší osvětlit zákonitosti lidské mysli a nejmocnějšího nástroje pro její očistu - Dotazovací metodu.Pokusil jsem se o co nejsrozumitelnější překlad z anglického originálu vydaného Šrí Ramana Ašrámem ... Svět - Wikipedie ... .Pokusil jsem se o co nejsrozumitelnější překlad z anglického originálu vydaného Šrí Ramana Ašrámem. Svět mysli,Kurz Bhagavadgíty 32. lekce. Je mnoho rozličných obětí, které se šíří ústy Véd. Věz však, že všechn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY