Spící citadela: Selhání americké špionáže

Spící citadela: Selhání americké špionáže - Jean Guisnel | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jean Guisnel
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spící citadela: Selhání americké špionáže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spící citadela: Selhání americké špionáže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean Guisnel. Číst Spící citadela: Selhání americké špionáže Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejzávažnější teroristický čin v dějinách – 11. září 2001 – odhalil rovněž neuvěřitelnou skutečnost: americká zpravodajská služba se všemi svými 13 agenturami a ročním rozpočtem 30 miliard USD nedovedla předejít těmto vražedným operacím. Jak k tomuto debaklu mohlo dojít? Proč nebyl nikdo pohnán k odpovědnosti? A především: k čemu jsou vůbec všichni ti špioni, když nedovedou ochránit vlastní zemi? Neboť ještě neuvěřitelnější je, že nešlo o první neúspěch. Lze ho tedy analyzovat jen s přihlédnutím k tomu, co předcházelo, a pokusit se pochopit, co se v těchto tajných službách odehrávalo od skončení studené války. Toto dosud nezveřejněné šetření je jakousi bilancí současného stavu americké špionáže a vysvětluje, proč se bude ze svého nezdaru jen velmi obtížně vzpamatovávat.


... citadela : Jednotky; Spící citadela : selhání americké špionáže / Hlavní autor: Guisnel, Jean, 1951-Jazyk: Čeština: ... gathriel: června 2012 ... ... CIA a skrytý příběh americké vesmírné špionáže / Hlavní autor: Taubman, Philip Vydáno: (2005) Teror a lži ... Kniha: Spící citadela Selhání americké špionáže Autor: Jean Guisnel Nejzávažnější teroristický čin v dějinách 11. září 2001 odhalil rovněž neuvěřitelnou skutečnost: americká zpravodajská služba se všemi svými 13 agenturami a ročním rozpočtem 30 miliard USD ... Spící citadela: selhání americké špionáže: Ochrana proti spamu. ... GUISNEL, Jean. Spící citadela: selhání ameri ... Záhadologie - knihobot.cz ... ... Spící citadela: selhání americké špionáže: Ochrana proti spamu. ... GUISNEL, Jean. Spící citadela: selhání americké špionáže. Vyd. 1. Praha: Themis, 2004, 227 s. ISBN 80-7312-031-3. Zdroj: Digitální objekty ... Autor právě v ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY