Češi a Němci v pojetí a politice T. G. Masaryka

Češi a Němci v pojetí a politice T. G. Masaryka - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Češi a Němci v pojetí a politice T. G. Masaryka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Češi a Němci v pojetí a politice T. G. Masaryka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Češi a Němci v pojetí a politice T. G. Masaryka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sborník je výsledkem stejnojmenné mezinárodní konference konané Masarykovým ústavem AV ČR v prosinci 2002 v Praze. Obsahuje třináct příspěvků domácích a zahraničních odborníků zabývajících se danou problematikou (mj. Eva Broklová, Jevgenij Firsov, Koloman Gajan, Radan Hain, Martin Kučera, Marie L. Neudorflová ad.). Sjednocující tematikou v širších souvislostech jsou teoretické a praktické postoje T. G. Masaryka ve vztahu k Němcům v Rakousko-Uhersku a v Československé republice. Příspěvky se zabývají málo známými aspekty Masarykových stanovisek a většinou čerpají z dosud nevyužitých archivních materiálů. Sborník bude přínosem každému, kdo se zajímá o českou politiku a problematiku česko-německých vztahů v českých zemích před rokem 1918 a po vzniku Československa.


... Němci v pojetí a politice T. G. Masaryka ... 2PL411 Česko-německé vztahy: jde o povinně volitelný ... ... . ... Sjednocující tematikou v širších souvislostech jsou teoretické a praktické postoje T. G. Masaryka ve vztahu k Němcům v Rakousko-Uhersku a v Československé republice. Příspěvky se zabý.. Zobrazit celý text. 289 Kč Češi a Němci v pojetí a politice T.G.Masaryka... jsou teoretické a praktické postoje T.G.Masaryka ve vztahu k Němcům v Rakousko-Uhersku a v Československé republice. Příspěvky se zabývají málo známým ... Msu 2004 ... . Příspěvky se zabývají málo známými aspekty Masarykových stanovisek a většinou čerpají z dosud nevyužitých archivních materiálů. Češi a Němci v pojetí a politice T. G. Masaryka Nakladatel: Masarykův ústav AV ČR EAN: 9788086495224 ISBN: 80-86495-22-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 230 stran, česky Rozměry: 15 × 20,5 cm Rok vydání: 2004 (1. vydání) 285 Kč Češ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY