Sebevraždy slavných

Sebevraždy slavných - Libor Budinský | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Libor Budinský
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sebevraždy slavných.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sebevraždy slavných ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Budinský. Číst Sebevraždy slavných Online je nyní tak snadné!

POPIS


Politikové, básníci, malíři, vynálezci, spisovatelé... Lidé slavní nebo aspoň s velkým tvůrčím potenciálem, kteří náhle dorazili na životní křižovatku, z níž vykročili tou jedinou, neodvratitelnou cestou smrti. Co je vedlo k tomu, že se jim náhle život zdál natolik bolestný a k neunesení? Jakým způsobem se rozhodovali, zda najdou sílu předčasně ho ukončit? Jak se rozloučili se svou rodinou, se svými nejbližšími? Publikace přibližuje zasvěceně poslední okamžiky téměř stovky významných osobností z historie i současnosti, jejichž život skončil tímto tragickým aktem zoufalství.


... 16 let od úmrtí českého herce Vlastimila Brodského ... Sebevraždy slavných - Libor Budinský | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Zemřel vlastní rukou v sobotu 20. dubna 2002 na své chatě. Není jediným umělcem, který spáchal sebevraždu. Iveta Bartošová… Citáty slavných osobností ... „Příčinou každé sebevraždy bývá nešťastná láska - někdy k ženě a vždy k životu." ... 10 zajímavostí ze světa lidí, zvířat a přírody, které musíte znát. Je dobře, že zůstalo jen u pokusu. Martin Preiss p ... 10 celebrit, které sláva dohnala k sebevraždě - iDNES.cz ... . Je dobře, že zůstalo jen u pokusu. Martin Preiss přežil. Takové štěstí už ale neměla řada známých osobností, které se rozhodly dobrovolně ukončit svůj život. Ať už kvůli psychickým problémům, nebo obrovským dluhům. Dodnes se o skonu některých slavných vedou spory. Jak ukazují příklady významných historických postav a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY