Řecko: Průvodce do zahraničí

Řecko: Průvodce do zahraničí - Antonín Bartoněk, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Antonín Bartoněk,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Řecko: Průvodce do zahraničí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řecko: Průvodce do zahraničí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Bartoněk,. Číst Řecko: Průvodce do zahraničí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Průvodce Řeckem seznamuje v úvodu s historií a správním uspořádáním státu. Následuje razsáhlejší kapitola věnovaná praktickým informacím, doplněná slovníčkem a některými frekventovanými nápisy v řečtině. V místopisném seznamu najde čtenář všechna důležitá místa, spojená s dějinami, přírodními zajímavostmi a rekreačními možnostmi. Publikace je doplněna schematickými plánky měst a archeologických lokalit a barevnými fotografiemi.


...e „Řecko bez cestovky". Dovolená na vlastní pěst, zajímavosti a praktické informace k cestám do Řecka ... Aktuální ceny v Řecku 2020/2021. Kolik co stojí a jak ... ... . Kniha: Řecko Průvodce do zahraničí - Antonín Bartoněk; Dagmar Bartoňková; Josef Rubín. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Vypredajový titul. Průvodce Řeckem seznamuje v úvodu s historií a správním uspořádáním státu. Následuje razsáhlejší kapitola věnovaná praktickým informacím, doplněná slovníčkem a některými ... Řecko: cestopisy a průvodce - Země světa - cestování ... ... . Následuje razsáhlejší kapitola věnovaná praktickým informacím, doplněná slovníčkem a některými frekventovanými nápisy v řečtině. V místopisném seznamu najde čtenář všechna důležitá místa, spojená s dějinami, přírodními zajímavostmi a rekreačními možnostmi. Dovolená Řecko. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Řecko od více n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY