Kronika rodu Spiderwicků 2 - Kámen ke koukání

Kronika rodu Spiderwicků 2 - Kámen ke koukání - Holly Blacková, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Holly Blacková,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kronika rodu Spiderwicků 2 - Kámen ke koukání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kronika rodu Spiderwicků 2 - Kámen ke koukání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holly Blacková,. Číst Kronika rodu Spiderwicků 2 - Kámen ke koukání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Boj sourozenců Graceových, kteří se nedávno přestěhovali do starého viktoriánského domu, se skřítky, skřety a nejrůznějšími strašidly pokračuje. Kouzelné bytosti, které zchátralý dům a jeho okolí obývají, jsou stále drzejší a troufalejší. Dokonce unesou jedno z dvojčat, Simona. Jared a Mallory se za pomoci hodného skřítka Náprstníčka vypraví na záchrannou výpravu. Podaří se jim bratra zachránit? Najdou zvláštní brýle s kouzelným kamenem, s nimiž lze spatřit neviditelné bytosti? Pokračování napínavého příběhu pro čtenáře od devíti let je plný napětí, tajemných kouzel i humoru.


...te Kronika rodu Spiderwicků 2 Kámen ke koukání od Holly Blacková,Tony DiTerlizzi? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kronika rodu Spiderwicků (2008) - The Spiderwick ... ... . 33 prodejen po celé ČR Kronika rodu Spiderwicků je knižní série pro děti. Autorkou textu je Holly Blacková, knihu ilustroval Tony DiTerlizzi.Kniha popisuje příběh dětí rodiny Graceových, tedy dvojčat Simona a Jareda a jejich starší sestry Mallory, poté, co se nastěhují do domu Spiderwicků a objeví tajuplný svět magických bytostí, o kterém do té doby neměli ani tušení. Kronika rodu Spiderwicků 2 - Kámen ke koukání Autor: Blacková, Holly a DiTerlizzi, Tony Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024222547 ISBN: 978- ... Spiderwick - Trh knih - můj antikvariát online ... . Kronika rodu Spiderwicků 2 - Kámen ke koukání Autor: Blacková, Holly a DiTerlizzi, Tony Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024222547 ISBN: 978-80-242-2254-7 Originál: The Spiderwick Chronicles II: The Seeing Stone Překlad: Jašová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 11 × 17 cm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY