Různá řečiště /A/: Spisy XVII.

Různá řečiště /A/: Spisy XVII. - Ludvík Kundera | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ludvík Kundera
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Různá řečiště /A/: Spisy XVII..pdf


Chcete si knihu přečíst?Různá řečiště /A/: Spisy XVII. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludvík Kundera. Číst Různá řečiště /A/: Spisy XVII. Online je nyní tak snadné!

POPIS


První díl XVII. svazku Spisů Ludvíka Kundery. Ludvík Kundera (nar. 1920) napsal „memoáry“, nikoli však „od dětství po stáří“, ale podle svého milovaného principu Náhody. O svém postupu mluvil jako o řečišti, o řečištích paměti. Vznikla „Různá řečiště. Portréty, dopisy, rozhovory, fragmenty / 1936–2004“. Jsou to portréty lidí, s nimiž se autor setkal a kteří mu byli blízcí, svérázné fejetony, například o sbírání knih, o novoročenkách a saunové vášni, záznamy historek, rozhovory... Text provázejí černobílé reprodukce a faksimile dopisů.


...e: Literatura česká První díl XVII. svazku Spisů Ludvíka Kundery ... Full text of "Sebrané spisy" ... . Ludvík Kundera (nar. 1920) napsal „memoáry", nikoli však „od dětství po stáří", ale podle svého milovaného principu Náhody.O svém postupu mluvil jako o řečišti, o řečištích paměti. Vznikla „Různá řečiště. Portréty, dopisy, rozhovory, fragmenty / 1936-2... První díl XVII. svazku Spisů Ludvíka Kundery. Ludvík Kundera (nar. 1920) napsal „memoáry", nikoli však „od ... The Types and Functions of Samizdat Publications in ... ... . Ludvík Kundera (nar. 1920) napsal „memoáry", nikoli však „od dětství po stáří", ale podle svého milovaného principu Náhody. O svém postupu mluvil jako o řečišti, o řečištích paměti. Vznikla „Různá řečiště. Portréty, dopisy, rozhovory, fragmenty / 1936-2004". Různá řečiště /B/: Spisy XVII. Ludvík Kundera Nakladatel: Atlanti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY