Kaligrafie - krása písma

Kaligrafie - krása písma - Miluše Pokorná | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miluše Pokorná
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kaligrafie - krása písma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kaligrafie - krása písma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miluše Pokorná. Číst Kaligrafie - krása písma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Do tajů krásného písma vás zasvětí kniha zkušené lektorky kaligrafických kurzů. Provede vás jeho historií až do počátků moderní kaligrafie, pomůže vám vybrat správné pomůcky, zařídit pracovní místo a sestavit pero. Naučíte se základní názvosloví a poznáte hlavní atributy kaligrafického písma, zákonitosti jeho proporcí a mezer. Pak již můžete krok za krokem pomocí fotografických návodů a připravených šablon studovat jednotlivá písma: foundational, roman capitals, italic, gothicized italic, uncial a copperplate script. Na závěr se dozvíte o designu textu a rozboru neznámého písma. Naleznete zde také adresář míst, kde lze objednat kaligrafické potřeby a seznam doporučené literatury pro další studium.


...afie - krása písma Autor: Pokorná, Miluše Nakladatel: Computer Press CP Books EAN: 9788025102930 ISBN: 80-251-0293-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 110 stran, česky Rozměry: 16,5 × 22,5 cm Rok vydání: 2005 (1 ... Kurz Praha: Kaligrafuji / Anežka Hradečná | Naučmese ... . vydání) Kaligrafie krása písma kaligrafie krásné písmo písmo. ... Velká kniha kaligrafie vzorová písma Západu i... 8 poptávek. Barbie obrazový průvodce módním... 14 poptávek. Královna noci 40 K ... Úvodem se seznámíte se stručnou historií kaligrafie, s pomůckami a základním názvoslovím. Postupně se naučíte těmto druhům písma: Foundational (základní písmo), Roman Ca ... Kaligrafie - Krása písma Miluše Pokorná - Antiquariat ... ... . Královna noci 40 K ... Úvodem se seznámíte se stručnou historií kaligrafie, s pomůckami a základním názvoslovím. Postupně se naučíte těmto druhům písma: Foundational (základní písmo), Roman Capitals, Italic, Gothicized Italic, Uncial a Copperplate Script. Dostanete cenné rady k úpravě textu a vše si prakticky vyzkoušíte na několika podrobných projektech. Kniha: Kaligrafie krása písma - Pokorná Miluše. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 js...SOUVISEJÍCÍ KNIHY