Medúza

Medúza - Clive Cussler, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Clive Cussler,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Medúza.pdf


Chcete si knihu přečíst?Medúza ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clive Cussler,. Číst Medúza Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Mikronésii náhle zmizí přísně tajná podmořská laboratoř zkoumající vzácnou modrou medúzu. Ve stejné době zaútočí na batysféru jakási ponorka a nechá ji bez pomoci tři čtvrtě kilometru pod hladinou, kde její posádce včetně Zavaly hrozí jistá smrt, které uniknou jen díky hrdinskému zásahu Kurta Austina. Ten pojme podezření a pověří NUMA vyšetřením případu, aniž by věděl, do jakého nebezpečí všechny uvrhne. Série tajných medicínských experimentů… mimořádně ambiciózní čínská zločinecká organizace… tajný nový virus, jenž by mohl způsobit celosvětovou pandemii. Austin a Zavala se už dříve ocitli v úzkých, ale tentokrát se nesnaží zachránit jen svou kůži – jde o miliony životů.


...fogatát egyesek szerint szárnyas sárkányok vontatták ... Medúza - Pub ... . Úgy tartják, hogy aki a Medúza arcába néz, az kővé válik. Elrettentő külseje ellenére mégis le tudta győzni Perszeusz, aki azért kereste meg, hogy elvigye Medúza fejét Polüdektésznek. Üdvözlök mindenkit a csatornámon! Ezen a csatornán rengeteg féle tartalmat láthattok, például: Gameplay (Régi) vlogok, Beszélgetések, stb... Ez a paletta a j... ⚔️ Meduza says, Kudryavtsev s ... Meduza - YouTube ... ... Ez a paletta a j... ⚔️ Meduza says, Kudryavtsev says, Meduza says. Vedomosti's owner (technically speaking his partner's niece owns the newspaper — but whatever) has responded to the joint investigation released by Meduza, The Bell, Forbes, and Vedomosti itself. It turns out that he didn't make a bundle of money from revaluations, resales, and debt transf...SOUVISEJÍCÍ KNIHY