Top špioni: Zrádci v tajné válce

Top špioni: Zrádci v tajné válce - Guido Knopp | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Guido Knopp
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Top špioni: Zrádci v tajné válce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Top špioni: Zrádci v tajné válce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guido Knopp. Číst Top špioni: Zrádci v tajné válce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Za kulisami studené války vedly Západ a Východ rafinovaně a s použitím mnoha triků nemilosrdnou špionážní válku. Kdo byli její aktéři? Co je vedlo k tomu, aby zradili vlastní zemi? A jak se jim dařilo dopravit získaný materiál na druhou stranu železné opony?br>Autor vedl rozhovory s dosud žijícími špičkovými špiony, jejich protivníky a proslulými dobovými svědky. Při svých rešerších narazil na mimořádně zajímavý materiál z KGB, CIA, BND a jejich konkurentů, který vnáší do šera studené války aspoň trochu světla. Autorovi se podařilo vyhledat šest vrcholových špionů, kteří prokázali svou obratnost v době studené války a vešli do dějin světové špionáže. V této knize se vůbec poprvé podrobně seznámíme s jejich příběhy.


...ni: Zrádci v tajné válce. Guido Knopp ... Tajná válka - Max Hastings | Knihy Dobrovský ... ... Top špioni Autor: Knopp, Guido Nakladatel: Ikar EAN: 9788024905365 ISBN: 80-249-0536-1 Originál: Top Spione, Verräter im geheimen Krieg Překlad: Churaň, Milan Popis: 1× kniha, vázaná, 384 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Top špioni - Zrádci v tajné válce kniha od: Guido Knopp. 100 % 2 hodnocení ... MEGAKNIHY.sk - Internetové kníhkupectvo. Tieto internetové stránky používaj ... Guido Knopp - knihy autora - Megaknihy.sk ... . Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Ak potrebujete poradiť, či nám chcete jednoducho niečo vysvetliť, kontaktujte nás na nižšie uvedených kontaktoch: [email protected] [email protected] Top špioni - Zrádci v tajné válce: Guido Knopp: 96% Zákon války: Op-Center - Acts of War:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY