Zajícův rok

Zajícův rok - Arto Paasilinna | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Arto Paasilinna
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zajícův rok.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zajícův rok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arto Paasilinna. Číst Zajícův rok Online je nyní tak snadné!

POPIS


Humoristický román finského spisovatele. Hrdina, novinář středního věku, při návratu z rutinní služební cesty málem přejede zajíce. Veden náhlým hnutím mysli, rozhodne se opustit svůj dosavadní nudný a neužitečný život. Ujme se zraněného zajíce, odchází s ním do severního Finska a tam prožívá více i méně uvěřitelná dobrodružství, jako „vystřižená“ z filmu Svéráz národního lovu. Arto Paasilinna (nar. 1942) je nejpopulárnější současný finský spisovatel, jeho díla si oblíbili čtenáři nejen ve Finsku, ale mj. i ve Francii a Itálii.


...ajícův rok Přidat komentář. Teryhc. 1 12 ... Zajícův rok - Knihkupectví Luxor ... . ledna. Parádní oddechová, zábavná, pomalu ubíhající kniha protkaná zážitky v krásné finské krajině. ... The EGYPTIAN (1954) part 16 - classic epic cinema - Egypt Akhenaton Ankh Sinuhe Nefer Horemheb - Duration: 9:08. merlynstone Recommended for you Paasilinna, Arto: Zajícův rok Arto Paasilinna vydal dosud na tři desítky románů a dalších próz, jež se staly předlohou několika úspěšných filmů a byly přeloženy do mnoha jazyků. Celá recenze 26.03.2005 Česky vyšel zat ... Zajícův rok - Arto Paasilinna | Databáze knih ... . Celá recenze 26.03.2005 Česky vyšel zatím jeho román Zajícův rok, připravují se další knihy: Stará dáma vaří jed, Chlupatý sluha pana faráře a Les oběšených lišek. Autor humoristických románů Arto Paasilinna je nejpopulárnější finský spisovatel. V pětimilionovém Fins...SOUVISEJÍCÍ KNIHY