Temný obraz

Temný obraz - Philip K. Dick | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Philip K. Dick
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temný obraz.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temný obraz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip K. Dick. Číst Temný obraz Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jeden z nejúspěšnějších románů kultovního autora sci-fi. Tentokrát se odehrává v Kalifornii blízké budoucnosti, kde narkomany zabíjí nová, naprosto návyková droga. Antihrdina Bob Arctor, jinak rovněž protidrogový agent Fred, otevírá svůj dům narkomanům a prožívá s nimi vše, co s sebou tato látka přináší. Drogová scéna se ale radikálně změnila a drogy, policie, svět ani smrt už nejsou jako dřív. Ovlivňování vnitřní i vnější skutečnosti drogou je Dickovo věčné téma, ale nikdy nevycházel tolik z vlastní zkušenosti jako v této knize. Na rozdíl od svých ostatních děl tu autor díky zakotvení ve skutečnosti často využívá černého humoru a absurdní grotesky, což z románu dělá nejzábavnější vážnou knihu o drogách.


...obraz vznikl podle románu legendárního autora žánru sci-fi Philipa K ... Temný obraz | Vstupenky na film 27. 8. 2019, Praha 3 | GoOut ... . Dicka. Propletený, zábavný příběh z blízké budoucnosti, o lidech závislých na látce D. Příběh o vládě, která ničí své voliče - jejich občanská práva a osobní vztahy - jen aby je ochránila. Temný obraz (1977, A Scanner Darkly) je sci-fi román amerického spisovatele Philipa K. Dicka. Kniha získala roku 1978 British Science Fiction Award.. Jméno románu je narážkou na První list Korintským apoštola Pavl ... Film Temný obraz (2006), A Scanner Darkly | TV Program ... .. Jméno románu je narážkou na První list Korintským apoštola Pavla, kde se píše: Dokud jsem byl dítě, mluvil jsem jako dítě, smýšlel jsem jako dítě, usuzoval jsem jako dítě; když jsem se stal mužem, překonal jsem to, co je ... Online Temný obraz. Jak hluboko vidí snímač? Do vaší hlavy? Do vašeho srdce? Přichází Temný obraz, natočený podle románu leg...SOUVISEJÍCÍ KNIHY