Kristián - Cesta do historie

Kristián - Cesta do historie - Kateřina Boušová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Boušová,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kristián - Cesta do historie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kristián - Cesta do historie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Boušová,. Číst Kristián - Cesta do historie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je netradičním životopisem filmu. Již její obsah dává tušit, že skrývá obrovské množství informací. Skládá se z několika částí: Ta úvodní přináší brilantní literární přepis Kristiána z pera Čestmíra Vašáka a Bedřicha Zelenky. Další nedílnou součástí je studie, která přibližuje dobu jeho vzniku, porovnává výslednou podobu filmu s původní divadelní předlohou francouzské konverzační komedie, která byla základem filmového scénáře, jehož ukázky jsou rovněž v knize uvedeny. Kniha přináší i portréty hlavních tvůrců Martina Friče, Oldřicha Nového, Nataši Gollové a Adiny Mandlové. Za pozornost jistě stojí i dobové recenze a kritiky. Celé dílo je doprovázeno mnoha fotografiemi, z nichž velká část nebyla nikdy publikována a které zachycují zákulisí natáčení.


...n Cesta do historie - Bedřich Zelenka (b4) (6964024801) Vystavit v této kategorii ... www.brejk.cz ... . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Umění Film, divadlo . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Umění Film, divadlo . info . Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných. Scenáristé však tuto změť figur sjednotili do jedné, kterou hrál Raoul Schránil; do postavy jeho tajného soka byl obsazen Bedřich Veverka. Sekvence, v níž je Kristian zobrazen jen záběrem na jeho kráčející nohy, ... Kolekce Kristián: Cesta do historie ( 1x kniha bazarová ... ... . Sekvence, v níž je Kristian zobrazen jen záběrem na jeho kráčející nohy, byla pečlivě připravena a spočítána na sekundu přesně. Kristián Cesta do historie kniha od: Bedřich Zelenka, Čestmír Vašák, Kateřina Boušov ... Kristián - Cesta do historie Autor: Boušová, Kateřina, Vašák, Čestmír a Zelenka, Bedřich Nakladatel: XYZ EAN: 9788086864242 ISBN: 80-86864-24-3 Popis: 1× ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY