Moderní ilustrovaná encyklopedie

Moderní ilustrovaná encyklopedie - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní ilustrovaná encyklopedie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moderní ilustrovaná encyklopedie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Moderní ilustrovaná encyklopedie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Moderní ilustrovaná encyklopedie shrnuje v šesti stech abecedně řazených kapitolách všeobecné informace z oblastí zeměpisu, historie, zoologie, botaniky, vědy a techniky. Kapitoly jsou přehledně rozděleny do dílčích článků a doplněny odkazovým aparátem, jenž uživatele navede na související témata. Množství fotografií, obrázků i podrobně popsaných schémat usnadňuje pochopení i těch nejsložitějších jevů. Kniha je výborným pomocníkem pro školáky, kteří se chtějí dozvědět něco víc, než znají ze školy, i jejich rodiče, když chtějí svým dětem cokoli vysvětlit.


... ilustrovaná encyklopedie shrnuje v šesti stech abecedně řazených kapitolách všeobecné informace z oblastí zeměpisu, historie, zoologie, botaniky, vědy a techniky ... Moderní ilustrovaná encyklopedie | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Kniha: Moderní námořní boj - Chris Miller | Knihy.ABZ.cz ... ilustrovaná encyklopedie shrnuje v šesti stech abecedně řazených kapitolách všeobecné informace z oblastí zeměpisu, historie, zoologie, botaniky, vědy a techniky. Kapitoly jsou přehledně rozděleny do dílčích článků a doplněny odkazovým aparátem, jenž uživatele navede na související témata. Bohatě ilustrovaná enc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY