Pohlednice: Historie lístků, které zmenšily svět

Pohlednice: Historie lístků, které zmenšily svět - Roman Karpaš | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Roman Karpaš
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohlednice: Historie lístků, které zmenšily svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohlednice: Historie lístků, které zmenšily svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Karpaš. Číst Pohlednice: Historie lístků, které zmenšily svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha o dějinách pohlednic a jejich výrobě. První část je věnována "rodičům" pohlednic, jimiž jsou různé gratulace, upomínkové fotografie a veduty a samozřejmě nejčastěji uváděný příklad - korespondenční lístek. Druhá část je zaěřena na výrobu pohlednic. Třetí část se věnuje sběratelství, historii a současnosti filokartistických organizací, třídění sbírek a dataci pohlednic včetně podrobně zpracované časové osy.


...Pohlednice Historie lístků, které zmenšily svět - Roman Karpaš ... Ve světě - Staré pohlednice Mikroregionu Podchlumí ... ... > Pohlednice Historie lístků, které zmenšily svět-16% sleva. Kniha: Pohlednice Historie lístků, které zmenšily svět Autor: Roman Karpa š. Kniha o dějinách pohlednic a jejich výrobě. ... Pohlednice Historie lístků, které zmenšily svět Autor Roman Karpaš. Kniha o dějinách pohlednic a jejich výrobě. První část je věnována "rodičům" pohlednic, jimiž jsou různé gratulace, upomínkové fotografie a veduty a samozřejmě nejčastěji uváděný příklad - korespondenční lístek. Pohlednice: historie lístků, které zmenšily svět. Liberec: RK, ... Kniha Pohlednice - historie lístků, které zmenšily svět ... ... . Pohlednice: historie lístků, které zmenšily svět. Liberec: RK, 2005. 208 s. ISBN 80-903033-5-8. Externí odkazy. Slovníkové heslo pohlednice ve Wikislovníku; Obrázky, zvuky či videa k tématu pohledni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY