Vzpomínky a úvahy 1. díl

Vzpomínky a úvahy 1. díl - Georgij K. Žukov | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Georgij K. Žukov
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzpomínky a úvahy 1. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vzpomínky a úvahy 1. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Georgij K. Žukov. Číst Vzpomínky a úvahy 1. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Převážná část rozsáhlé publikace je věnována zasvěcenému a všestrannému pohledu autora na události tzv. Velké vlastenecké války. Maršál Žukov se na nich podílel v nejvyšších velitelských funkcích jako člen hlavního stanu vrchního velení a jako zástupce vrchního velitele sovětských ozbrojených sil. Byl to také on, kdo za Sovětský svaz podepsal akt o bezpodmínečné kapitulaci fašistického Německa. Jeho hodnocení a kritické postřehy, které jsou podloženy hlubokými znalostmi a vycházejí z širokých souvislostí, v mnoha směrech i dnes doplňují a zpřesňují obraz války.


...ky a úvahy 1. díl Autor: Žukov, Georgij K ... Vzpomínky : 1x1 - Serialy Online ... . Nakladatel: Naše vojsko EAN: 9788020607942 ISBN: 80-206-0794-3 Originál: Vospominanija i razmyšlenija Překlad: > Žukov vzpomínky a úvahy/1.díl-16% sleva. Kniha: Žukov vzpomínky a úvahy/1.díl Autor: Georgij Konstantinovi č. Maršál Sovětského svazu Georgij Konstantinovič Žukov (1896 1974) je považován za nejvýznamnější osobnost sovětského vojenství. ... Koupací scéna. Ale koncem září ! ... Jiří Fiedler | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . ... Koupací scéna. Ale koncem září ! A to, co tam září, není slunce, ale reflektor ! Televizní seriál Svět ve válce byl vysílán ve Velké Británii poprvé 31. října 1973, v době, kdy byly vzpomínky n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY