Všichni muži královny

Všichni muži královny - Linda Howardová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Linda Howardová
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Všichni muži královny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všichni muži královny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linda Howardová. Číst Všichni muži královny Online je nyní tak snadné!

POPIS


K Johnu Medinovi, legendárnímu agentovi CIA, který je specialistou na nejtajnější operace a zahalen stínem plní nejnesmiřitelnější vládní úkoly, se do těsné blízkosti dostane jen málo lidí. Jako by byl neviditelný, nemá přátele, zato spoustu nepřátel, a smrt jeho ženy obklopuje mračno podezření. A nikdo nezná všechna nebezpečí lépe nežli Niema Burdocková. Smělá specialistka na spojení a její manžel Dallas se s Medinou zúčastní podvratné akce, která tragicky skončí. Slyšela všechno, co se odehrává, z vysílačky: Dallas stiskl na Medinův rozkaz roznětku – a ocitl se v křížové palbě. Nieminu naději a lásku rozmetal otřesný výbuch… Od té doby pracuje Niema v poklidném oddělení výzvědné služby a bezpečný – předem vypočitatelný – způsob života jí pomáhá překonat pět let staré rány. A je rozhodnutá již nikdy se nesetkat s Medinou. Jenomže Medina ji teď potřebuje… Mezinárodní teroristické skupiny zásobuje zbraněmi francouzský překupník a Johnu Medinovi nezbývá nežli proniknout do jeho sídla a smrtící kruh rozbít. Bohužel pouze Niema může nastražit odposlouchávací zařízení, které je nepostižitelné, tak aby překupníka dokázali usvědčit. Bude muset změnit totožnost a získat překupníkovu důvěru. Když se snaží proniknout do oslnivého světa gala večerů na vyslanectví a exkluzívních večírků, musí Niema velmi ostražitě kličkovat minovým polem důvěrných tajemství a svádět Francouze, zatímco velmi jemnou hrou přivolává na jeho hlavu zkázu. Když se však Johnova a Niemina opatrná strategie začne hroutit, odletí oba do ciziny a zjistí, že jejich partnerství vykřesává v obou neuhasitelnou erotickou sílu. Ve světě hry a klamu je jedno naprosto jasné: John Medina strhl Niemu volným pádem zpět do nebezpečí a touhy – a jeden bez druhého nedokáží žít.


...šichni muži královny Přidat komentář ... 9 věcí, pro které vás budou muži milovat | Pro ženy | Blesk.cz ... . petraj30. 19 20. dubna. Byla jsem opravdu nadšená. ... Všichni muži královny Linda Howard. Všichni muži královny. Linda Howard. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. K Johnu Medinovi, legendárnímu agentovi CIA, který je specialistou na nejtajnější operace a zahalen stínem plní nejnesmiřitelnější ... Všichni muži královny Autor: Howard ... Kniha Všichni muži královny - Trh knih - můj antikvariát ... ... ... Všichni muži královny Autor: Howardová, Linda Nakladatel: BB art EAN: 9788073417215 ISBN: 80-7341-721-9 Originál: All The Queen's Men Překlad: Burianová-Hasenhörlo, Libuše Popis: 1× kniha, vázaná, 270 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) Počet stran: 268, Rok vydání: 2006, Nakladatelství: BB art, Autor knihy: Linda Howardová, K Johnu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY