Pacientka doktora Ká

Pacientka doktora Ká - Ludmila Romportlová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Romportlová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pacientka doktora Ká.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pacientka doktora Ká ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Romportlová. Číst Pacientka doktora Ká Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pacientka doktora Ká je příběh intimního vztahu psychiatra a jeho pacientky Daniely, která trpí po smrti manžela depresemi. Je podán formou členitého „chorobopisu“. Doktor Ká do něho zakládá jako „laboratorní výsledky“ kapitolky z Danielina dívčího deníku, pokusy začínající prozatérky a především novelu o útěšné zahraniční cestě do bungalovu německého sochaře Waltra. Doktor Ká užívá originální způsob antidepresivní terapie. Vyměňuje si s Danielou osmerkové lístky s křehkými poselstvími. Jejich forma i obsah jsou stále intimnější. Pastelově jemný vztah končí Danieliným hluboce prožitým vyznáním věrnosti mrtvému Markovi. Doktor Ká je ukládá jako poslední „laboratorní vyšetření“ do chorobopisu, který nadepisuje CHOROBOPIS, KTERÝ BOLEL.


...a doktora Ká je příběh intimního vztahu psychiatra a jeho pacientky Daniely, která trpí po smrti manžela depresemi ... Pacientka doktora Ká - Ludmila Romportlová — Kniha.cz ... . Je podán formou členitého „chorobopisu". Doktor Ká do něho zakládá jako „laboratorní výsledky" kapitolky z Danielina dívčího deníku, pokusy začínající prozatérky a především novelu o ... Pacientka doktora Ká je příběh intimního vztahu psychiatra a jeho pacientky Daniely, která trpí po smrti manžela depresemi. Je podán formou členitého „chorobopisu". Doktor Ká do něho zakládá jako „laboratorní výsledky" kapitolky z ... Pacientka doktora Ká - Ludmila Romportlová — Kniha.cz ... . Je podán formou členitého „chorobopisu". Doktor Ká do něho zakládá jako „laboratorní výsledky" kapitolky z Danielina dívčího deníku, pokusy začínající prozatérky a především Pacientka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY