Supervědátor

Supervědátor - Eoin Colfer | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eoin Colfer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Supervědátor.pdf


Chcete si knihu přečíst?Supervědátor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eoin Colfer. Číst Supervědátor Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vzrušující sci-fi příběh od autora úspěšné řady příběhů o Artemisi Fawlovi. Děj této klasické scifi se odehrává v Satelitním městě třetího tisíciletí a jeho hlavním hrdinou je čtrnáctiletý chlapec Cosmo Hill, který žije v chlapeckém ústavu pro sirotky. O svých rodičích neví vůbec nic a zdá se, že ani nikdo nechce, aby se něco dověděl. A s adopcí ve svém věku také počítat nemůže. Jenže Cosmo chce žít normálním životem a je ochoten pro to udělat hodně, a tak čeká na vhodnou příležitost k útěku.


...adian Superstore "Superstore" centers around Amy (Ferrera), who recently was promoted to be the store manager and is the glue holding the place together, and Jonah (Feldman), a dreamer determined to prove work ... Superstore - Rotten Tomatoes ... ... Created by Justin Spitzer. With America Ferrera, Ben Feldman, Lauren Ash, Colton Dunn. A look at the lives of employees at a big box store. Superstore is an American single-camera sitcom television series that premiered on NBC on November 30, 2015. The series was created by Justin Spitzer, who served as an executive producer for four seasons. Starring America Ferrera (who also serves as an executive producer) and Ben Feldman (who also ser ... Superstore - Season 4 - IMDb ... . The series was created by Justin Spitzer, who served as an executive producer for four seasons. Starring America Ferrera (who also serves as an executive producer) and Ben Feldman (who also ser...SOUVISEJÍCÍ KNIHY