Co v učebnicích dějepisu nebylo potřetí

Co v učebnicích dějepisu nebylo potřetí - Jan Bauer | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bauer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co v učebnicích dějepisu nebylo potřetí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co v učebnicích dějepisu nebylo potřetí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Číst Co v učebnicích dějepisu nebylo potřetí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Spisovatel Jan Bauer se opět zabývá vzrušujícími tajemstvími dávné i bližší minulosti. Například se pokouší zodpovědět otázku, zda existovala jediná kolébka lidské civilizace, zda opravdu byla trojská válka, jestli historický Ježíš dokázel zázraky nebo jestli benátský kupec Marco Polo skutečně doputoval až do Číny, či si svůj slavný cestopis prostě vymyslel. Celkem čtrnáct kapitol z různých dob světové historie je doslova nabito podivnými záhadami, jež odborníci dosud neumějí vysvětlit.


...ikázal Co v učebnicích dějepisu nebylo potřetí ... BAUER, Jan : Co v učebnicích dějepisu nebylo potřetí ... . ozdobit, dobře preparovat a pochovat. To by si zasluhovalo uznání, kdyby nešlo o přímo směšné pokrytectví. Vždyť od samého počátku bažil Caesar po tom, aby soustředil ve svých rukou veškerou moc, a Pompeia považoval za protivníka a rivala. Co v učebnicích dějepisu nebylo podruhé 2. v sérii, J. Kovařík, 2005 Koupit Koupit eknihu. Co v učebnicích dějepisu nebylo potřetí 3. v s ... Co v učebnicích dějepisu nebylo potřetí - Jan Bauer ... ... . Co v učebnicích dějepisu nebylo potřetí 3. v sérii, J. Bauer, 2006 Co v učebnicích dějepisu nebylo potřetí Autor: Bauer, Jan Nakladatel: MOBA EAN: 9788024322230 ISBN: 80-243-2223-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 223 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) Co v učebnicích dějepisu nebylo: Fakta, mýty, záhady a skandály z dávné ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY