Malba na hedvábí

Malba na hedvábí - Kateřina Soukopová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Soukopová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malba na hedvábí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malba na hedvábí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Soukopová. Číst Malba na hedvábí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hedvábí je jedinečný přírodní materiál, který navozuje pocit luxusu, a přesto není nedostupný. Barvy se na něm nádherně vyjímají, a proto stále více lidí nachází v malbě na hedvábí krásného koníčka. Inspirující a tisíciletími prověřený materiál je vhodný pro celou řadu výtvarných technik, které je možné použít ve volné i užité tvorbě. Na hedvábí můžete namalovat obraz nebo z pomalovaného hedvábí ušít originální oděv, módní nebo interiérové doplňky, jako jsou šátky, šály, parea, kravaty, polštáře, přehozy, závěsy, paravány. Profesionální výtvarnice a zkušená lektorka kurzů malby na hedvábí vás provede nejdůležitějšími technikami vhodnými pro začátečníky i pokročilé a poradí vám, jak je vzájemně kombinovat a najít si svůj osobitý výraz.


...NÍ NA HEDVÁBÍ A BARVY NA HEDVÁBÍ V našem obchodě můžete najít hedvábné polotovary, hedvábné vitrážky a hedvábí v metráži ... KURZY - Malba na hedvábí a textil ... . Z barev na hedvábí Vám můžeme nabídnout několik značek zažehlovacích jako je DEKA SILK, SILK TEXTIL A DYE NA FLOW a z napařovacích barev na hedvábí DUPOND, SILK COLOR a ROYAL SILK. Jitka Havlová žije a pracuje v Brně. Vystudovala grafiku na SUPŠ Brno, jejími profesory byli např. Jiří Šindler, Antonín Odehnal, Ivan a Dalibor Chatrný. Malovat se učila u Petra ... Malba na hedvábí - vše - podle aktualizace. X ... Říjnová batika, malba na hedvábí. Návod od Draw Planet ... ... . Jiří Šindler, Antonín Odehnal, Ivan a Dalibor Chatrný. Malovat se učila u Petra ... Malba na hedvábí - vše - podle aktualizace. X X. Sopka a led - obraz malovaný na hedvábí . Hedvábné obrazy. O + 21.02 € Obraz malovaný na hedvábí, kytice žl. růží. AMelis. O + 76.48 € Malba na hedvábí - Otakárek f...SOUVISEJÍCÍ KNIHY