Čína: Země nebeského draka

Čína: Země nebeského draka - Edward L. Shaughnessy | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Edward L. Shaughnessy
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čína: Země nebeského draka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čína: Země nebeského draka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edward L. Shaughnessy. Číst Čína: Země nebeského draka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čína: Země nebeského draka je kvalifikovaný průvodce jednou z nejpozoruhodnějších civilizací světa. Kniha je nádherně ilustrována a nabízí živý portrét této fascinující kultury od císařského dvora až po tradice taoismu a konfuciánství. Obsahuje na 200 barevných fotografií velkolepých uměleckých děl, architektury, krajin, obřadů a slavností. Do hloubky osvětluje klíčové aspekty historického, náboženského, filozofického a uměleckého odkazu Číny. Zabývá se hlavními tématy čínské historie a kultury během více než čtyř tisíc let od úsvitu starověku až do konce císařské éry. Je napsána předními vědci a přihlíží k nejnovějším archeologickým objevům. Přináší speciální dodatek o pokračujícím odkazu císařského období a sleduje jeho vliv ve dvacátém století až do dnešní doby. Obsahuje mapy, časové tabulky a údaje o klíčových námětech ke snadnému vyhledávání.


...ublikace Čína: Země nebeského draka se zabývá idejemi této jedinečné kultury, čerpá z nejnovějších archeologických objevů a teorií a představuje dějiny, společnost a náboženství Číny od prehistorických legend až do konce císařské vlády v roce 1912 ... Příběh ze Země nebeského draka vtiskl Chmelka do knihy ... ... . Čína: Země nebeského draka je kvalifikovaný průvodce jednou z nejpozoruhodnějších civilizací světa. Kniha je nádherně ilustrována a nabízí živý portrét této fascinující kultury od císařského dvora až po tradice taoismu a konfuciánství. Čína - Země nebeského draka - 2. vydání - Shaughnessy Edward L. - Pro západní oči je Čína jednou z nejtajemnějších a nejúžasnějších civilizací vůbec. Odkaz její dlouhé dynastické vlády, sahající až před rok 1500 př. n. l., zahrnuje fascinující ... Čína Země nebeského draka - Edward L. Shaughnessy | Knihy ... ... . Čína - Země nebeského draka - 2. vydání - Shaughnessy Edward L. - Pro západní oči je Čína jednou z nejtajemnějších a nejúžasnějších civilizací vůbec. Odkaz její dlouhé dynastické vlády, sahající až před rok 1500 př. n. l., zahrnuje fascinující pojetí 300 Kč. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY