Záhadný středověk: Tajné dějiny klášterů, konventů, řeholních a vojenských řádů

Záhadný středověk: Tajné dějiny klášterů, konventů, řeholních a vojenských řádů - Jorge Blaschke | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jorge Blaschke
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Záhadný středověk: Tajné dějiny klášterů, konventů, řeholních a vojenských řádů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Záhadný středověk: Tajné dějiny klášterů, konventů, řeholních a vojenských řádů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jorge Blaschke. Číst Záhadný středověk: Tajné dějiny klášterů, konventů, řeholních a vojenských řádů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor se zaměřuje především na život v evropských klášterech, který nahlíží z širšího společensko-historického kontextu. Zabývá se tak např. stavěním katedrál, epidemiemi a nemocemi nebo životem "za hradbami kláštera", v hospodách, lázních, na tržištích nebo hradech. Čtenář z knihy získá přehled o vývoji mnišství coby středověkého fenoménu, od čistého, citlivého a duchovního aspektu života prvních poustevníků a mnichů až po hromadění majetku a moci představiteli církve v období vrcholného a pozdního středověku.


... Záhadný středověk Tajné dějiny klášterů, konventů, řeholních a vojenských řádů - Jorge Blaschke Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Nové knihy - Městská knihovna Hodonín ... . Záhadný středověk: Tajné dějiny klášterů, konventů, řeholních a vojenských řádů Jorge Blaschke Nakladatel: Mladá fronta 2006 Tajné dějiny klášterů, konventů, řeholních a vojenských řádů Kniha je pozoruhodným dílem, které před čtenářem odkrývá méně známá fakta o středověké společnosti. Autor se zaměřuje především na život v evropských klášterech, který nahlíží z širšího společensko-histor ... Záhadný středověk - bazar | Databáze knih ... . Autor se zaměřuje především na život v evropských klášterech, který nahlíží z širšího společensko-histor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY